Jezdecká akademie

Nabízíme Vám zajímavé seznámení s koňmi a jezdeckým sportem formou Jezdecké akademie. Jezdecká akademie je organizována pro skupiny v počtu od 10 do 30 lidí. Akademie může probíhat za každého počasí a v kterémkoli ročním období, neboť v našem jezdeckém areálu naleznete tři venkovní a jednu krytou jízdárnu. Každý účastník obdrží po zvládnutí obou části pamětní diplom.
Před, v průběhu i po ukončení výuky Vám nabízíme občerstvení v příjemném stylovém prostředí restaurace Panská lícha. Ubytovat se můžete v rodinném Hotelu Panská lícha.

Využijte možnosti seznámit se s těmito ušlechtilými zvířaty Užijte si příjemné dopoledne či odpoledne s Vašimi spolupracovníky, obchodními partnery, přáteli ...

Co je to jezdecká akademie?

Jezdecká akademie má nastínit veřejnosti problematiku jezdeckého sportu v teorii av praxi. Jejími průvodci budou kvalifikovaní trenéři a cvičitelé.

Akademie je rozdělena do dvou části:

  • První - teoretická část - probere koně od minulosti až po současnost, seznámíte se s koněm ve stáji při čištění a sedlání.
  • Hlavním prvkem druhé - praktické části - je udržení rovnováhy jezdce v sedle při základních chodech koně - krok a klus.

Doporučená výstroj pro jízdu na koni - dlouhé bavlněné přilnavé kalhoty, uzavřená pevná obuv s hladkou podrážkou a polobotkovým podpatkem.

CENÍK:

(uvedená cena je včetně DPH)

  • Jezdecká akademie á 1 účastník 500, - Kč

Informace a objednávky:

 Mgr. Lenka Sekaninová: +420 603268628, info@panskalicha.cz

Naši partneři

 

BRNO

Podpora statutárního města Brna pro JK Panská lícha v roce 2021 na činnost mládeže a pořádání významné akce 479.000,- Kč

kam za sportem

jmk

Česká jezdecká federace

 

Zepiko

 

www.animalcake.cz

FEI


 Duchovar logo Espandr
jezdci.cz