Partneři

WORLD CUP V DREZUŘE KONÍ

11. ROČNÍK / 19. - 21. června 2009

Panská lícha pořádá každoročně, kromě 10 národních závodů (drezura, parkur), mezinárodní závod v drezuře Velká Cena Brna s označením CDI-W (World Cup - Světový Pohár), který je započítáván do světového poháru. Závodů započítávaných do finále Světového poháru se v centrální Evropě pořád pouze 10 od května 2009 do února 2010. V březnu 2010 se koná evropské finále a v dubnu 2010 finále světové. Závodník zde může získat kvalifikaci pro Mistrovství Evropy, Světové Hry a v neposlední řadě pro finále Světového poháru.

Závod je nazván „Velká Cena Brna v drezuře".

Velká cena Brna získává každým rokem větší prestiž mezi ostatními Mezinárodními závody. Díky dobrým referencím ze strany zahraničních jezdců a rozhodčích nám bude v roce 2009 již popáté přidělen nejvyšší možný stupeň prestižnosti mezinárodních závodů (mimo Olympiádu, Světových her a Mistrovství Evropy) tzv. World Cup. V roce 2008 se Velké Ceny Brna zúčastnilo 60 dvojic z 19 zemí světa. Z toho několik bojovalo právě u nás o jednu z posledních možností získat kvalifikaci na OH. Nakonec se dvě dvojce OH zúčastnily. Brno se tak dostává do podvědomí závodníků celého světa. Každým rokem přibývá také diváků.

Termín závodů v druhé polovině měsíce června se pevně usadil ve světovém kalendáři. V roce 2009 uspořádá jezdecký areál Panská lícha Velkou Cenu Brna CDI-W ve dnech 19. - 21.6. 2009.

U příležitosti konání těchto mezinárodních závodů je vždy uspořádána tisková konference, probíhají reklamní spoty v brněnských rádiích a jsou veřejně vylepovány plakáty o velikosti A1 propagující tento závod. Plakátky o velikosti A4 (400 ks, viz. příloha) jsou vylepovány v dopravních prostředcích brněnské městské hromadné dopravy. Všichni partneři Světového poháru jsou uveřejněni na www.panskalicha.cz. Dle propozic Světové jezdecké federace jsou vydávány programy závodů s logy partnerů. V roce 2004, 2005, 2006 byl Českou televizí natočen třicetiminutový pořad, v roce 2007 a 2008 již pětačtyřicetiminutový záznam, který provází diváky mezinárodním závodem „Velká Cena Brna v drezuře" a který byl odvysílán několikrát na ČT4 sport. Šoty bývají odvysílány v regionálním i celorepublikovém sportovním zpravodajství. V současné době máme, na základě divácké poptávky po záznamu, opět přislíben 45´ záznam ze závodů Českou televizí.

Chcete-li se stát našimi partnery, zde naleznete více informací


Děkujeme za podporu všem našim partnerům.

Naši partneři

 

BRNO

Podpora statutárního města Brna pro JK Panská lícha v roce 2021 na činnost mládeže a pořádání významné akce 479.000,- Kč

kam za sportem

jmk

Česká jezdecká federace

 

Zepiko

 

www.animalcake.cz

FEI


 Duchovar logo Espandr
jezdci.cz